Saville Consulting 'Liderlik Riskleri Raporu'nu Yayımladı!

Bu rapor, adayın Profesyonel Stiller anketine verdiği yanıtlara dayanarak dokuz Liderlik Riski hakkında bilgi sağlar. Dokuz risk alanı, üç ana liderlik boyutunu kapsar; Profesyonel, İnsan Yönetimi ve Öncülük. Rapor, birey, organizasyon ve kültüre ilişkin en yüksek iki potansiyel risk alanının sonuçlarını vurguluyor.

THY 'Simulasyon Tasarım Teknikleri' Eğitimini TTS ile tamamladı!

THY Değerlendirme Merkezi Müdürlüğü çalışanları, 2018 Mart ayı itibariyle kabin memurları ve kabin amirlerinin terfi-atama süreçlerinde kullandıkları değerlendirme merkezi simulasyonlarını daha etkin ve bilimsel teknik/metotlarla tasarlayabilmek ve uzmanlık gelişimi sağlamak amacıyla TTS Simulasyon Tasarımı Teknikleri eğitimine katıldı. 

TTS Türkiye, Proje Asistanı Arıyor

TTS Türkiye olarak bir yandan hızla büyürken, diğer yandan kadromuzu güçlendiriyoruz. Proje Asistanı olarak aramıza katılacak, Yetenek Yönetimi ve Ölçme-değerlendirme alanında kendini geliştirmek isteyen yeni mezun veya çok az tecrübeli arkadaşlarımızla tanışmak istiyoruz.

TTS Tüm Dünyada Hızla Büyüyor!

2011 yılında Amerika’da faaliyetlerine başlayan TTS-Top Talent Solutions hızla büyümeye devam ediyor. TTS Amerika, TTS Güney Afrika, TTS Türkiye, TTS Mautinus’dan sonra, 5. Genel Müdürlüğümüz Botswana’da açıldı.

Peryön ÇEİS için HR Masters Programında TTS ile Çalıştı

Peryön tarafından ÇEİS (Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası) için düzenlenen HR Masters programının ilk 2 modülü 8-9 Ağustos 2017 tarihinde ÇEİS Yeniköy Lokasyonunda gerçekleştirildi. Programa Çimento sektörünün önde gelen şirketlerinin İnsan Kaynakları çalışanları ve yöneticileri katıldı.

Search