Prensiplerimiz.png
AboutOurGuidingPrinciples.png

1. Tarafsız Uzmanlar

Bizler, endüstriyel psikoloji uzmanları ve düşünce liderleriyiz ve öyle kalacağız. Yaptığımız işin özü, bilim aracılığıyla gerçek hayattaki iş konularını ele almak. Bize göre, stratejik etki ve sürdürülebilir yetenek değerlendirme çözümlerinin yolunu açan, ölçme ürünleri değil, bilimsel araştırmalar ve pratik deneyimlerdir.  Başarı profilini tam olarak anladıktan sonra, ürünlerden bağımsız olarak, yalnızca en uygun ölçme metotlarını objektif bir şekilde belirleyeceğiz.

 

2. Kaliteli Çözümler

​Yaptığımız işin kalitesinden ve sunduğumuz uzman hizmetlerinden ödün vermeyiz. Bireylere, ekiplere ya da organizasyonlara sağladığımız katkı ve çözümlerin kalitesinden ödün vermek yerine, projede ya da görevde yer almamayı tercih ederiz.

 

3. Hız & Etkinlik

​​Her zaman, işimizi başkalarının yaptığından daha hızlı ve basit yapmak için yollar ararız. Maksimum üretkenliğe yönelik olan gücümüz, sahip olduğumuz uzmanlık, esneklik, finansal varlıkları ve insan varlıklarını organize etme yeteneğimizden ileri gelir. Böylece, mümkün olan en düşük maliyetle en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarız.

 

4. Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin organizasyonlarını, gündemlerini ve sorunlarını tam olarak anlamak için tüm gayret ve çalışmalarımızı bir noktada topluyoruz. Var olma sebebimiz, müşterilerimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, sorunlarını çözerek ve işletmelerine değer katarak, bireylerin, takımların, organizasyonların ve toplulukların tümüyle mutlu olmasını sağlarız.

 

5. İnsan Odaklılık

Yaptığımız her şeyde insanları, onların duygularını ve iyiliklerini merkezde tutarak hareket ederiz. Çözüm ve önerilerimizin olası etkilerini daima göz önünde bulundururuz. Bu durum, tüm ilişkilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için geçerlidir. İş yaptığımız diğer insanların asla zararına olmayacak şekilde, herkes için karşılıklı çıkar oluşturmaya inanıyoruz. 

 

6. Özgürlük ve Özerklik

Geleceğimizi şekillendirmek için bağımsızlığımıza, özgürlüğümüze ve esnekliğe önem veriyoruz. Özgür kalmak ve büyümek için kazanca ihtiyacımız olduğunun bilincindeyiz, ancak bunu sağlamak için özerkliğimizden veya bizi kısıtlayıcı masraflardan kaçınma taraftarı değiliz. Büyümenin ve refahın, doğru iş yapma yöntemlerinden şaşmadan ve etik davranarak elde edilebileceğine inanıyoruz.

Search