tts-our team banner

 

Renier Lewis

CIO

Renier Lewis bulut tabanlı, özelleştirilmiş, sağlam ve güvenilir, bununla birlikte kullanıcı dostu ve anlaması kolay müşteri çözümleri üretme konusunda meraklı, çok yönlü bir IT (bilişim) uzmanıdır. Eğitimli bir Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi olarak Renier, teknoljiye dayalı dünyamızda müşterilerin her gün karşı karşıya kaldıkları birçok zorluğu anlamak ve bunların üstesinden gelmek amacıyla geniş kapsamlı sorun giderme becerilerini kullanmıştır. Renier, kariyerine yazılım ve donanım mühendisi olarak başlamış, çeşitli müşterilerin bilişim sorunları üzerinde çalışmasının yanı sıra  büyük ölçekli müşteri sistemlerinin kurulumunu yapmıştır. Uluslararası endüstriyel psikologlar ve insan kaynakları danışmanlarından oluşan bir grup olan SHL Global'e 1998 yılında katılmış, büyük ölçekli insan değerlendirme sistemlerinin tasarımı ve uygulamasında yer almıştır. Renier özellikle İK ve psikometri dünyasında karşılaşılan zorlukları anlama üzerine 16 yılı aşkın tecrübeye sahiptir ve bilişim dünyasında 22 yıldan fazla iş tecrübesi vardır.

TTS-Top Talent Solutions’a 2011 Haziran ayında katılan Renier, şu anda ürün ve teknoloji biriminin yönetiminden sorumludur.
Güney Afrika Üniversitesi’nde Bilgi Bilimi master’ına devam etmektedir.

Renier, master çalışmasının bir parçası olarak yaptığı araştırma çalışmasını tamamlamak amacıyla, geçtiğimiz günlerde İngiliz Standartlar Endüstrisi’nin (BSI) ISO 27001 - Baş denetçi kursunu başarıyla tamamlamıştır.

Search