tts-our team banner

 

Nicola Symington

Kıdemli Danışman

Nicola Symington Pretoria Üniversitesindeki Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Master'ına devam etmektedir. Nicola ayrıca İşletme üzerine lisans derecesi, İktisat üzerine onur derecesi, ve Free State Üniversitesinden Psikoloji derecesine sahiptir. Golden Key Honour Society grubu üyesidir.

Endüstri ve Örgüt psikolojisi stajını üretim sektöründe tamamlamış ve Nissan'ın Güney Afrika Satınalma Departmanında çalışmıştır. Burada kültürel değişim projesinde görev almıştır. Buradaki görevinde sonra SARS'ta (Güney Afrika Gelir İdaresi) seçme ve yerleştirme amacıyla psikolojik assessmentlara fokus olmuştur.

Assessment metodolojisi tasarımı, toplu işe alım süreçleri (1000+ assessments) yetkinlik modelleme ve senior seviyedeki yöneticilere danışmanlık, SARS'taki görevlerinden bazılarıdır.

Senior Danışman olarak Nicola, Sigortacılık, Hızlı Tüketim, Üretim, Güvenlik, Finans sektörlerinde bir çok farklı projede çalışmıştır. Daha iyi yetenek kararlarına ulaşmak için iş sonuçlarına odaklanan çözümlere ulaşmak Nicola'nın temel tutkusudur.

Search