tts-our team banner

 

Jörn Dannheimer

Yönetim Danışmanı

2011 Haziran'da TTS'e katılan Jörn akredite bir Endüstri ve Örgüt Psikologudur. TTS'e katılmadan önceki son görevinde Yönetici Danışman olarak çalışmaktaydı. Bu rolünde Jörn, bir çok danışmandan oluşan takımın yöneticisi olarak, yeni iş geliştirme, danışmanları geliştirme, stratejinin yönetiminden sorumluydu.

Önceki işindeki son 9 yıl boyunca; Yetkinlik odaklı mülakat, takım geliştirme, performans yönetimi becerileri, mesleki testlerin kullanımı ve Kişilik envanterlerinin yorumlanması üzerine bir çok çalıştay ve eğitim programını yönetmiş, fasilitasyonunu yapmıştır.

Aynı zamanda bir çok projede, yetkinlik modeli kurma ve entegre etme, yetenek yönetimi ilkelerinin entegrasyonu, bireysel ve grup bazlı değerlendirme ve geliştirme merkezleri, assessment stratejisi tasarımı ve entegrasyonu konularında çalışmıştır. 

Tecrübeleri sırasında bir çok sektörde ve farklı boyutlarda projelerde görev alan Jörn, havacılık, ilaç, motor endüstrisi, perakende, devlet kurumları, turizm, konuk ağırlama, hızlı tüketim, telekomünikasyon, finans ve bankacılık, madencilik gibi sektörlerde uzmanlaşmıştır.

Jörn TTS'deki görevinde ise, özellikle Güney Afrika, Mauritius, Kenya, Nigeria, Zimbabwe, Zambia, Botswana, Malawi ve Sinagpur başta olmak üzere ulusal ve uluslararası bir çok projede görev almaktadır. 

Search