tts-our team banner

 

Francois De Wet

Danışman / Yeni İş ve Partner Geliştirme

Francois akredite bir Endüstri ve Örgüt Psikologu olarak Master derecesini North West University Potchefstroom Campus'unden almıştır.  SIOPSA'nın tam kapsamlı üyesidir (Society of Industrial and Organisational Psychology of South Africa (SIOPSA) 

Francois kariyerine 2013 yılında TTS-Top Talent Solutions'da stajyer olarak başladıktan sonra, şu anda yeni iş ve partner geliştirme alanında Danışman olarak çalışmaktadır. Bu görevindeki temel sorumluluğu, müşterilerin daha iyi yetenek kararları vermeleri için onları asiste etmektir. Bunun için, içeriği tanımlamak, ihtiyacı analiz etmek, sonuçları eşleştirmek ve çözümleri geliştirmek konusunda müşterilerine odaklanmaktadır.

Farncois'in bir çok sunumu ve maalesi, İşletme ve Psikolojis Dergisi ve Uluslararası psikoloji Dergisi gibi bir çok dergide ve SIOPSA ve ICP gibi organizasyonlarda yayımlanmıştır.

2013'te tarım sektöründeki sorunlara işaret etmek üzere, AGRI Güney Afrika Yıllık konferansına baş konuşmacı olarak davet edilmiştir. 

 

Francois, bireylere güçlü ve gelişime açık yanları konusunda farkındalık kazandırarak onların potansiyellerini açığa çıkarmalarına yardımcı olmak konusunda tutkulu bir psikologtur.

Search