tts-our team banner

 

Eltroné Wilhelm

Yönetim Danışmanı 

Eltroné Wilhelm 17 yılın üzerinde bir İnsan Kaynakları Yönetimi tecrübesine sahiptir. Deneyimi, 8 yıl danışmanlık, 5 yıl yöneticilik, 4 yıl da generalist pozisyonlarında geçmiştir. Bir çok farklı sektörde görev alarak, geniş bir deneyim yelpazesine sahip olmuştur. Genel insan kaynakları yönetimi konuları, değerlendirme ve geliştirme merkezleri, psikometrik değerlendirmeler, başarı profilleme, iş analizleri, performans ve kariyer yönetimini de içine alan entegre yetenek yönetimi konularında deneyimlidir.

Kariyerinin bir parçası olarak,  İK ile ilgili politikaların ve prosedürlerin implemantasyonu, yeniden yapılanmaların fasilite edilmesi, yedekleme ve işgücü planlaması konularında da çalışmıştır.

TTS'e katılmadan önce, Eltroné Avustralya'da bağımsız danışman olarak görev alıyordu. Daha az maliyetle daha çok iş üretmek, kültürel dönüşüm yaratmak için liderlerle birlikte çalışmaya fokus olmuştu. Bu deneyimi sırasında Executive seviyede değerlendirme ve geliştirme merkezlerini de uyguladı. Ayrıca bir çok partnerle birlikte arzulanan kariyer değişimi, iş hayat dengesi konularında da çalıştı. Finans, Sigortacılık, Havacılık, Ulaşım, Hızlı Tüketim sektörlerinde executive seçme ve yerleştirme, yetenek dönüşümü, yetkinlik modeli kurulumu, takım gelişimi, performans yönetimi, 360 derece değerlendirmeler, değerlendirme ve gelişim  merkezleri, kişisel gelişim planları hazırlanması üzerine uzmanlaştı.

Reckitt Benckiser'deki Yetenek Yönetimi Müdürü görevindeyken, yeteneklerin uluslararası mobilitesi, değerlendirilmesi ve izlenmesi konusundaki görevlerden sorumluydu.  Gelişim programları için yedekleme planlarını ve çalışan kariyerlerini yönetti, performans yönetim sistemini geliştirerek şirkette uyguladı, çalışan bağlılığı analizleri sürecini yönetti, en iyi adayları organizasyona kazandıracak işe alım uygulamaları ve stratejileri geliştirdi, yeni mezun eğitim ve gelişim programlarını yönetti. Reckitt Benckiser'deki İnsan Kaynakları Müdürü görevindeyken, Eltroné ücretlendirme ve yan haklar süreçlerini yönetti, iş tanımlarının hazırlanması, iş değerleme, iş ailelerinin oluşturulması, işgücü planlaması, bütçelendirme, yasal kurumlarla ilişkiler süreçlerini yönetti.

 

Eltroné SIOPSA konferanslarında 2015 ve 2013 yıllarında çeşitli sunumlar gerçekleştirmiştir. 

Search